X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
ارز دیجیتال
سامان يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶

بیت کوین، اتریوم و دیگر آلت کوین ها از دیروز با افت قیمت رو به رو شده اند. بیت کوین برای لحظاتی از ۵۰۰۰ دلار عبور کرد و بعد از آن ۸ درصد افت قیمت داشت. اتریوم تقریبا به نزدیکی ۴۰۰ دلار رسید اما بعد از آن حدود ۱۸ درصد کاهش یافت. لایت کوین نیز یک هفته فوق العاده را تجربه کرد، اما در رسیدن به ۱۰۰ دلار ناتوان بود و به زیر ۸۰ دلار رسید. دش هم بعد از رسیدن به مرزهای ۴۰۰ دلار، حدود ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد.

تور دیمیستر، سردبیر مجله Adamant Research ، اذعان کرد که تعدادی از ارزهای دیجیتال به دلیل روانشناسی قیمت ها، نزول کرده اند. او در پستی در توییتر، علت کاهش قیمت ها را رسیدن ارز ها به قیمت بالا و رُند دانست که باعث می شود مردم با دیدن این قیمت ها به فکر فروش سریع ارزهای خود بیافتند.

چرا ارزهای دیجیتال سقوط می کنند؟ بررسی عوامل روانشناختی

پست توییتر Tuur demeester

راه پذیرفته شده، ترس

وضعیت حال حاضر ارزهای دیجیتال نشان دهنده تاثیر گسترده آگاهی مردم بر بازار است. با آگاهی بیشتر سرمایه گذاران و عموم مردم، قطعا سرمایه گذاری بیشتر خواهد شد و ارزهای دیجیتال صعود خواهند کرد.

به هرحال، واقعیت این است که قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال از سال های گذشته تاکنون هزاران درصد افزایش داشته است. معمولا با هر افزایش قیمت، تا زمانی که سرمایه گذاران دوباره بر ترسشان غلبه کنند، قیمت ها برای مدتی ثابت خواهند شد و سپس دوباره به رشد خود ادامه می دهد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :